Naši zákazníci:
Centrální vysávání:
Info:

 


BYTOVÉ DRUŽSTVO KOLÍN
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
HOTEL MARS
PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ
TOP REAL
JUDR. HOFFMAN
ABM REAL
ATICO PRAHA
TELEFONICA O2
CZ99
PEKSPORT
INTERSPORT
Z-MARKET
LET BALL
3D TECH S.R.O.
MIRONET
DWPSTUDIO69


Naše společnost se zabývá nejnovější a perspektivní technologií centrálních vysávacích systémů z následujících důvodů:

Mají jako jediné skutečně a dlouhodobě 100% účinnost (viz. další text). Proto jsou nejkvalitnejšími zařízeními pro úklidové práce v domácnostech s velkým rozsahem použitelnosti.
Ceny těchto zařízení se pohybují na úrovni některých přenosných vysavačů, ale s nesrovnatelně vyšší kvalitou a komfortem práce. Dále odpadají i sekundární náklady.

Záruka kvality
Centrální vysávací systémy mají plnou záruku 5 let.
Montážní a stavební činnosti vázané na opravy nebo rekonstrukce budov.
Montáž centrálního vysávacího systému není problematická do nového ani do již stavebně dokončeného a obydleného objektu. Postačí totiž umístit 2 - 4 vysavačových zásuvek a není tedy třeba provádět rozsáhlé stavební úpravy. Systémy je možno nainstalovat téměř kamkoliv přičemž flexibility je dosaženo konstrukční jednoduchostí rozvodu.

Mimo prodeje a montáže nabízíme:
Širokou škálu agregátu a velmi široké spektrum příslušenství, které Vaši činnost dále zpříjemní a zefektivní.
Jako jediná společnost v ČR systémy od několika značek a tím možnost výběru konkrétního zařízení bez zdlouhavého shánění informací, technických parametrů, či cenových relací různých výrobců.
Provedení montáže, popřípadě její části svépomocí, pro minimalizaci vstupních nákladů.
Poradenství včetně návštěvy našeho odborného konzultanta s následným vypracováním cenové kalkulace na konkrétní objekt.
Zajištění záručního i pozáručního servisu

sipka
Detailní informace o centrálním vysávání Nejkvalitnější, ale přesto levné vysávání!
hoovering at house
Úvodem je třeba si uvědomit, že centrální vysávací systémy mají jako jediné skutečně a dlouhodobě 100% účinnost (viz. další text), jsou tedy bezkonkurenčně nejkvalitnějšími, tudíž i nejefektivnějšími, nejpohodlnějšími a nejtiššími zařízeními pro úklidové práce v domácnostech s velkým rozsahem použitelnosti.
Cenové relace a záruční doba:
Ceny těchto zařízení, včetně standardní montáže a DPH, se pohybují již od 18.000,- Kč u bytů či malých rodinných domků. Cena u běžných domů se pohybuje kolem 25.000,- až 30.000,- Kč, kde záleží na konstrukčních dispozicích a členitosti daného domu. Dále odpadá používání výměnných filtrů, a tedy i sekundární náklady. Centrální vysávací systémy oproti běžným přenosným typům, kde je záruční doba v rozsahu 6 až 12 měsíců a v ojedinělých případech až 24, mají plnou záruku 5 let což je nepředstavitelných 60 měsíců.
Montáž centrálního vysávacího systému:
Není vůbec problematická do nového ani do již stavebně dokončeného a obydleného objektu. Pro běžný rodinný dům postačí totiž umístit 2 - 4 vysavačových zásuvek a není tedy třeba provádět rozsáhlé stavební popřípadě jiné úpravy ve většině obytných místností.

Zpříjemnění efektivity práce
Ke všem typům je možno dodat velmi široké příslušenství, které Vaši práci dále zpříjemní a zefektivní. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu.
Tyto systémy je možno nainstalovat téměř kamkoliv. Od malých bytů, přes rodinné domky, vily, penziony, hotely, až po restaurace, kanceláře a jiné. Této flexibility je dosaženo širokou škálou agregátů a konstrukční jednoduchostí používaných rozvodů.

sipka
Jaké jsou výhody a jejich důsledky?
Největší předností těchto systémů je bez nadsázky stálá 100% účinnost. Tohoto však není dosahováno množstvím papírových a jiných filtrů, jejichž účinnost a především životnost je velmi špatná, ale jednoduše tím, že vysátý vzduch není vháněn zpět do obytných prostor, ale mimo objekt. Přesto je také velmi kvalitně filtrován samočisticím filtrem, který spolehlivě slouží po celou dobu životnosti zařízení. Důsledkem je výrazné a dlouhodobé snížení prašnosti v bytě, odstranění nežádoucích alergenů, dokonale vysáté povrchy všech druhů a především trvalé odstranění mikroskopických částic jako jsou plísně, bakterie, viry, pyly, roztoči a mnoho dalších nečistot. Všechny přenosné vysavače ve větší či menší míře tyto nečistoty vyfukují zpět do obytných prostor a mimo jiné značně víří již usazený prach a tím účinnost vysávání dále zhoršují.
hoovering your house - červený elektro

Jednoduchá manipulace
Při používání centrálního vysavače odpadá namáhavá a velmi nepraktická manipulace s těžkým a málo pohyblivým tělesem vlastního vysavače. To je zde nahrazeno pouze dlouhou hadicí, kterou se zařízení také kompletně ovládá. Tyto přednosti oceníte již při prvním použití, kdy si povšimnete malé hmotnosti, se kterou jste nuceni manipulovat, pracovního dosahu od jednotlivých vysavačových zásuvek a snadnosti odsávání nečistot z míst, kde s běžným vysavačem svádíte tuhý boj.

hoovering house červený elektro
hoovering house červený elektro
hoovering house červený elektro
hoovering house červený elektro

Umístění agregátu
Vzhledem k tomu, že je většinou vlastní agregát umístěn mimo obytné místnosti, například v garáži, sklepě či balkóně, je používání téměř bezhlučné. Pro případ umístění agregátů do prostorů ne zcela oddělených od obytných lze s výhodou použít odhlučněné modely (64dB = hladina mluveného slova). S centrálním vysavačem pak můžete klidně vysávat u Vašeho spícího dítěte nebo při sledování oblíbeného seriálu.

hoovering house červený elektro
Způsob sání
hoovering house červený elektro
Zařízení je možno díky své konstrukci, používat na suché a pomocí takzvaného separátoru i na mokré sání (některé typy i bez separátoru!). Díky tomu lze odsávat vodu, bláto a špínu z dlažeb a PVC, šamponovat koberce nebo v zimě vysát nečistoty z a pod vašeho vozu v garáži.

Nebojte se montáže!
instalation on your house
Montáž do objektu ve stavbě nebo při rekonstrukci je ideální, provádí se ve dvou etapách, kdy se nejdříve osadí rozvod a po dokončení stavby vlastní agregát, vysavačové zásuvky, příslušenství a zařízení se uvede do provozu.
Bez nutnosti stavebních úprav vždy k dispozici
Při montáži do obydleného domu či bytu se není třeba obávat velkých stavebních úprav, často lze nalézt překvapivě jednoduchá a elegantní řešení. S výhodou lze použít nefunkční komín, montážních lišt, přizdívek a nebo zasekat rozvod pod vnější fasádu. Vlastní práce pak trvají 1-3 dny a není třeba po nich provádět náročný úklid.
Legenda:
Vysavačová zásuvka
A)
Potrubní rozvod o průměru 50mm
B)
Vysavačová hadice délky 9,6 či 10,6m
C)
Vysavačový agregát
D)
Přefiltrovaný vzduch opouští objekt
E)

Různé modely:
Eko SimkoHuskySmartBeam PowerBeam

A příslušenství:
hadise SMARTchromové trubkyštěrbinové hubicekartáč na pevnou podlahu
kartáč na pevnou podlahuklepáč
rotační turbinový kartáčrotační turbo kartáčkartáč na žaluzieteleskopická trubka

http://www.supertechni.cz

 

Kontaktujte Nás:
cervenyhz@c-box.cz
 
 
| Práva vyhrazena © Červený elektro 2006 |